Özel Bafra AK Okulları; Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Etkinlikler
Özel Bafra AK Okulları; Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Özel Bafra AK Okulları; Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Özel Bafra AK Okulları; Cumhuriyetin Kuruluşunun 93. Yıldönümünü Niyazi Kesin Retorant’ta düzenlediği programda Öğrenci Velileri, Öğrenciler, Öğretmenler ve Personeliyle birlikte kutladı.

Bafra ilçesi Alparslan Mahallesi, Muratpaşa Sokak No:50 adresindeki bu yıl eğitim öğretime başlayan Özel Bafra AK Okulları; Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olarak faaliyetine devam ediyor. Okul Müdürlüğünü Hasan Fahri Alemisoğlu’nun yaptığı Özel Bafra AK Okulları; Ortakları,  Öğrenci Velileri, Öğrenciler, Öğretmenler ve Personeliyle Niyazi Kesin Retorant’ta düzenlediği yemekli programda Cumhuriyetin Kuruluşunun 93. Yıldönümünü coşkuyla kutladı.

Özel Bafra AK Okullarının düzenlediği Cumhuriyetin Kuruluşunun 93. Yıldönümünü Programında yapılan selamlama konuşmasında; “Bizleri tercih eden bütün velilerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah Bafra’ya güzel şeyleri sunacağız. Eğitimin farkındalığını ortaya koymak ve Türkiye’de başarısından söz ettiren çocuklar yetiştirmek adına çıktığımız bu yolda bizlere güvenen velilerimizin her zaman bizim yanımızda olmasını temenni ediyoruz. Katılımlarımızdan dolayı teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Program Özel Bafra AK Okulları ana sınıfı öğrencilerinin okuduğu şiir dinletisi ve gösterinin ardından canlı müzik eşliğinde yemek ikramıyla sona erdi. Programda ayrıca öğrencilerin hazırladığı resim sergisi de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Paylaş :

Yorumlar

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Sende Yorum Yap