Özel Bafra AK Okullları’na Velilerden Teşekkür Ziyareti

Etkinlikler
Özel Bafra AK Okullları’na Velilerden Teşekkür Ziyareti

Özel Bafra AK Okullları’na Velilerden Teşekkür Ziyareti

Bafra AK Okulları 8-A sınıfı velileri 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan TEOG sınavı sonrasında başarılı sonuçlar alan öğrencileri için okul öğretmenlerine teşekkür ziyaretinde bulundular. 

Öğrenci velileri adına bir konuşma yapan Murat Baş; “Çocuklarımızla eğitim öğretim yılı başından beri sabırla ilgilenen öğretmenlerimize teşekkür etmek için geldik. Zira öğretmenlerimizin sınava çok kısa bir süre olmasına rağmen nasıl canla başla çabaladıklarını, gerek derslerinde, gerekse deneme sınavlarında yoğun tempoya rağmen öğrencileri daima mutlu ve huzurlu bir şekilde eğiterek, birikimlerini sağlamlaştırdıklarını gördük” diye konuştu.

Baş yaptığı konuşmada; “Bu çabaların karşılığını çocuklarımız başarılarıyla göstermişlerdir. Bu yüzden ne kadar teşekkür etsek azdır, ayrıca 24 Kasım öğretmenler gününde sınav olması ve çocuklarımızla birlikte büyük bir heyecan yaşayan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü de veliler olarak bir kez daha kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü Burhan Güven de velilere; Bafra AK Okulları ve öğretmenleri adına teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Velilerimizin gösterdikleri bu nezakete karşılık olarak daha iyisini yapmak ve başarıyı daha ileri götürmek azmindeyiz. Çünkü velilerimizin, Bafra’nın Bafralıların kaliteli eğitimi hak ettikleri konusunda hemfikiriz” ifadelerini kullandı.

Oldukça moralli ve keyifli olan 8-A sınıfı öğretmenleri, öğrencileri ve velileriyle pasta keserek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Paylaş :

Yorumlar

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Sende Yorum Yap